Meist

Metsiku Kuu aroomiteraapilised küünlad valmivad käsitööna ökoloogilisest sojavahast. Lõhnaks kasutame oma küünaldes vaid naturaalseid ning kvaliteetseid eeterlike õlisid. Me ei lisa oma toodetesse kunstlike lõhna – ja värvaineid, kõik meie tooted on nii looduslikud kui üldse võimalik. Metsiku Kuu küünlad on tervislikum ning loodussõbralikum alternatiiv tavalistele lõhnaküünaldele.

Küünalde lugu.

Metsiku Kuu küünlad said alguse suurest kirest loodustoodete ning küünalde vastu. Oli ka soov teha ise oma kätega, midagi mõnusat ja naturaalset. Tahtsin teha midagi ise – täitsa algusest lõpuni. Seejärel avastasin enda jaoks eeterlikud õlid ning nende aroomiteraapilised omadused. Ühendades eeterlike õlide väe ning armastuse küünalde vastu, said alguse Metsiku Kuu küünlad.

Kuu sümboliseerib meie tundeid, emotsioone, sisemist elu ning kodu. Kuu näitab meile mida meil on emotsionaalseks õnneks tarvis. Ühendades kuu sügavama tähenduse ning eeterlike õlide tugeva väe, sai kokku midagi päris Metsikut. Nii sündiski Metsik Kuu.

Terje 

Metsiku Kuu looja  

meie pisike CEO