Meist

Metsiku Kuu küünlad said alguse aastal 2018. Küünlategu sai alguse armastusest loodustoodete, küünalde ja lõhnamaailma vastu. Oli ka suur soov teha midagi ise oma kätega, midagi mõnusat ja naturaalset. Teha midagi ise – täitsa algusest lõpuni. Seejärel avastasin eeterlikud õlid ning nende aroomiteraapilised omadused. Ühendades eeterlike õlide väe ning armastuse küünalde vastu, said alguse Metsiku Kuu küünlad.

Kuu sümboliseerib meie tundeid, emotsioone, sisemist elu ning kodu. Kuu näitab meile mida meil on emotsionaalseks õnneks tarvis. Ühendades kuu sügavama tähenduse ning eeterlike õlide tugeva väe, sai kokku midagi päris Metsikut. Nii sündiski Metsik Kuu.

Metsiku Kuu aroomiteraapilised küünlad valmivad väikestes kogustes käsitööna. Küünlad valmivad ökoloogilisest sojavahast ning kvaliteetsetest eeterlikest õlidest. Küünaldesse ei ole lisatud kunstlike lõhna – ja värvaineid, kõik meie tooted on nii looduslikud kui üldse võimalik. Metsiku Kuu küünlad on tervislikum ning loodussõbralikum alternatiiv tavalistele lõhnaküünaldele. Küünlad sobivad ka veganitele ning on biolagunevad!

Terje – Metsiku Kuu looja.

Terje Metsik Kuu looja