Meist

Metsiku Kuu aroomiteraapilised tooted ühendavad endas taimede ja kuu maagilise väe, aroomiteraapia tarkused ning südamega tehtud käsitöö. Lugu sai alguse 2018. aastal armastusest loodustoodete, lõhnaküünalde ja lõhnamaailma vastu. Kõige esimesed tooted olid käsitsi valmistatud, mõnusad ja naturaalsed aroomiküünlad, sealt edasi on meie tootevalik tasapisi laienenud teiste naturaalsete toodetega, mida ühendavaks jooneks on puhtus, loodussäästlikkus ja (aroomi)teraapiline toime 

“Miks just kuu ja mis mõttes metsik?” küsitakse vahel. Kuu sobib meie märgiks, sest on oma naiselikus energias muutlik ja müstiline. Kuu sümboliseerib meie tundeid, emotsioone, sisemist elu, iidseid naiselikke salatarkusi ning kodu. Kuu näitab, mida meil on emotsionaalseks heaoluks tarvis, kuu rütmid mõjutavad kõike seda, mis toimub meie kehas ja meeles isegi nüüd, kui oleme igapäevaselt ehk loodusest kaugemal. Oma sisimas vajame naistena alati ühendust Looduse, Maa, Kuu ja oma väega! Metsik Kuu aitab meil oma toodetega tuua seda ühendust, salapära, maagiat, looduse ja taimeväge ka tänapäevasesse (linna)keskkonda, et saaksime olla toetatud oma väes, tunda end rahuliku, õnneliku ja kindlana.

Metsiku Kuu aroomiteraapilised käsitööküünlad, aroomispreid, aroomirullikud ja teised tooted valmivad käsitööna väikestes kogustes. Looduslikud lõhnaküünlad on tehtud ökoloogilisest sojavahast ning kvaliteetsetest eeterlikest õlidest ning on tervislikum ning loodussõbralikum alternatiiv tavalistele lõhnaküünaldele. Meie küünlad sobivad ka veganitele ning on biolagunevadAroomispreid ja naha peale kantavad aroomirullikud on valmistatud kasutades rangelt testitud kvaliteediga eeterõlisid. Küünaldesse ega teistesse toodetesse ei ole lisatud kunstlikke lõhna – ja värvaineid, kõik meie tooted on nii looduslikud, kui üldse võimalik ning püüame vähendada oma tegevuse ökoloogilist jalajälge ka pakendite valikul ning pakendeid taaskasutades. Uusi retsepte luues lähtume aroomiteraapilisest ja aroomipsühholoogilistest teadmistest, inspiratsiooni ammutame Eestimaa loodusest. Rõõmuga teeme õpitubasid ja oleme avatud erinevale koostööle nüüd ja edaspidi.

Maria Kristina & Metsik Kuu

Foto autor: Terje Talts (2018)