Blogi

Kuu aega tagasi käis meil külas TV3 saatesari “Naudime Elu”. Saates rääkisime küünaldest ja tutvustasime Metsiku Kuu kevadist küünla kollektsiooni. 

Nagu ka küünalde valmistamine, sai aroomispreide valmistamine  alguse isiklikust huvist ja armastusest lõhnamaailma vastu. Minu jaoks on aastadega järjest olulisemaks saanud naturaalsem ning loodussõbralikum toit ja kosmeetika. Sealjuures eelistan alati tooteid mida pole loomade peal katsetatud ning on võimalusel vegan märgisega. Just täpselt samadel põhimõtetel valmisidki Metsik Kuu naturaalsed aroomiküünlad ning aroomispreid. Võimalikult naturaalsed ning loodussõbralikud. Naturaalne ning vaid kvaliteetseid eeterlike õlisid sisaldav aroomisprei on loodussõbralikum alternatiiv tavalistele õhuvärskendajatele. Lavendlil on mõnusalt aromaatne ning kevadehõnguline lõhn. Aroomiteraapias mõjub lavendel rahustavalt ning lõõgastavalt. 

Terje 

 

Aasta lõpus käisid Metsiku Kuu küünlad kaasa elamas mitmel üritustel. Pildil meie naturaalsed sojavahast aroomiküünlad pisikese PartnerAkro modelli käes üritusel Tõusvad Tähed 2018. Metsiku Kuu küünlad on valmistatud naturaalsest sojavahast ning  lõhnastatud vaid kvaliteetsete eeterlike õlidega. Kõik meie küünlad on ilma sünteetiliste lõhna- ning värvaineteta. Nii looduslikud ja naturaalsed küünlad kui üldse võimalik on.