Blogi

Metsik Kuu aroomispreid

Meie veebipoes on müügil uued spreid – “Keskendu” ja “Värskenda”! 

Uued spreid on mõnusad lõhnakombod erinevatest eeterlikest õlidest aidates Sul end ja enda ümbrust värskendada ja parandades keskendumisvõimet.

Kuni märtsi lõpuni on mõlemad spreid tutvumishinnaga -10% tavahinnast! 

Nagu ka küünalde valmistamine, sai aroomispreide valmistamine  alguse isiklikust huvist ja armastusest lõhnamaailma vastu. Minu jaoks on aastadega järjest olulisemaks saanud naturaalsem ning loodussõbralikum toit ja kosmeetika. Sealjuures eelistan alati tooteid mida pole loomade peal katsetatud ning on võimalusel vegan märgisega. Just täpselt samadel põhimõtetel valmisidki Metsik Kuu naturaalsed aroomiküünlad ning aroomispreid. Võimalikult naturaalsed ning loodussõbralikud. Naturaalne ning vaid kvaliteetseid eeterlike õlisid sisaldav aroomisprei on loodussõbralikum alternatiiv tavalistele õhuvärskendajatele. Lavendlil on mõnusalt aromaatne ning kevadehõnguline lõhn. Aroomiteraapias mõjub lavendel rahustavalt ning lõõgastavalt. 

Terje 

 

Aasta lõpus käisid Metsiku Kuu küünlad kaasa elamas mitmel üritustel. Pildil meie naturaalsed sojavahast aroomiküünlad pisikese PartnerAkro modelli käes üritusel Tõusvad Tähed 2018. Metsiku Kuu küünlad on valmistatud naturaalsest sojavahast ning  lõhnastatud vaid kvaliteetsete eeterlike õlidega. Kõik meie küünlad on ilma sünteetiliste lõhna- ning värvaineteta. Nii looduslikud ja naturaalsed küünlad kui üldse võimalik on. 

Kas teadsid, et naturaalsetel aroomispreidel on lisaks ruumi värskendamisele veel teisigi kasutusvõimalusi?

Olles ise kassiomanik kasutan kodus ruumide värskendamiseks peamiselt lavendli aroomispreid. Kuna lavendel peaks just kassidele ja koertele kõige paremini sobima ning neilegi rahustavalt mõjumaTsitruse aroomispreid olen kasutanud diivani ning kardinate lõhnastamiseks, et kassi küüsi neist natukenegi eemale saada. Metsiku Kuu aroomispreid on ka mõnus õhtul enne magamaminekut voodipesule piserdada, enda suureks lemmikuks selleks on lavendli aroomisprei. Aitab oma pehme ja rahustava lõhnaga lõõgastuda ning on hea värskendus voodipesule.

Paljud kliendid kasutavad spreisid tavaliste autovärskendajate asemel ka autos. Miks mitte nautida ka autosõidu ajal mõnusat sidrunehina, mis aitab värsken 

Meie valmistatud aroomispreid on valmistatud kõik eeterlike õlidega ning on vabad sünteetilistest lõhna- ja värvainetest. Enamus tavapoes müüdavatest õhuvärskendajatest sisaldab suurel hulgal erinevaid kemikaale, mis kahjustavad  hingamisteid. Valiku saab teha nelja erineva lõhna vahel:  energiat andev sidrunhein, rahustav ning lõõgastust soosiv lavendel, värskendav rosmariin ja sidrunning tsitruse aroomisprei,mis on mõnusalt värskendav kombo erinevatest tsitrustest – sidrunist, laimist ja apelsinist. 

Mõnusaid aroome! 

Terje