Mõned põhjused, miks kasutada aroomispreisid

Kas teadsid, et naturaalsetel aroomispreidel on lisaks ruumi värskendamisele veel teisigi kasutusvõimalusi?

Toon Sulle mõned võimalused aroomispreide kasutamiseks oma isiklikust kogemusest. Kahe kassi omanikuna kasutan kodus ruumide värskendamiseks peamiselt lavendli aroomispreid. Kuna lavendel peaks just kassidele ja koertele kõige paremini sobima ning neilegi rahustavalt mõjumaTsitruse aroomispreid olen kasutanud diivani ja kardinate lõhnastamiseks, et kasside küüsi neist natukenegi eemale saada. Metsiku Kuu aroomispreid on ka mõnus õhtul enne magamaminekut voodipesule piserdada, enda suureks lemmikuks selleks on lavendli aroomisprei, mis aitab oma pehme ja rahustava lõhnaga lõõgastuda ning on hea värskendus voodipesule.

Paljud meie kliendid kasutavad aroomispreisid sünteetiliste õhuvärskendajate asemel ka autos. Miks mitte nautida ka autos mõnusat looduslikku sidrunheina, mis annab Sulle värske enesetunde ka pärast pikemat autosõitu? 

Meie valmistatud aroomispreid on valmistatud kõik looduslike eeterlike õlidega ning on vabad sünteetilistest lõhna- ja värvainetest. Enamus tavapoes müüdavatest õhuvärskendajatest sisaldab suurel hulgal erinevaid kemikaale, mis kahjustavad  hingamisteid. Valiku saab hetkel teha nelja erineva lõhna vahel:  energiat andev sidrunhein, rahustav ning lõõgastust soosiv lavendel, värskendav rosmariin ja sidrun ning tsitruse aroomisprei, mis on mõnusalt värskendav kombo erinevatest tsitrustest – sidrunist, laimist ja apelsinist. 

Mõnusaid aroome! 

Eeterlike õlidega lõhnastatud aroomispreid
Eeterlike õlidega lõhnastatud aroomispreid

Nagu ka küünalde valmistamine, sai aroomispreide valmistamine  alguse isiklikust huvist ja armastusest lõhnamaailma vastu. Minu jaoks on aastadega järjest olulisemaks saanud naturaalsem ning loodussõbralikum toit ja kosmeetika. Sealjuures eelistan alati tooteid mida pole loomade peal katsetatud ning on võimalusel vegan märgisega. Just täpselt samadel põhimõtetel valmisidki Metsik Kuu naturaalsed aroomiküünlad ning aroomispreid. Võimalikult naturaalsed ning loodussõbralikud. Naturaalne ning vaid kvaliteetseid eeterlike õlisid sisaldav aroomisprei on loodussõbralikum alternatiiv tavalistele õhuvärskendajatele. Lavendlil on mõnusalt aromaatne ning kevadehõnguline lõhn. Aroomiteraapias mõjub lavendel rahustavalt ning lõõgastavalt. 

Metsik Kuu aroomiteraapilised tooted
Metsik Kuu aroomiteraapilised tooted

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga